Diament Miesięcznika Forbes 2023 dla EMMA MDT

Z wielką radością dzielimy się z Państwem informacją, że nasza firma została wyróżniona przez miesięcznik Forbes i znalazła się w gronie najdynamiczniej rozwijających się polskich firm.

Już od 15 lat Magazyn Forbes wraz z agencją Dun & Bradstreet Poland badają i oceniają polskie firmy, tworząc zestawienie „diamentowych” przedsiębiorstw.

Przyznane wyróżnienie jest dla nas motywacją do dalszego, nieustannego rozwoju i budowania przestrzeni, w której znajdą Państwo rzetelną wiedzę oraz najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu diagnostyki , profilaktyki i leczenia chorób alergicznych.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim naszym pracownikom, klientom, partnerom oraz doradcom. To Wy jesteście naszą motywacją i inspiracją, dzięki Wam udaje nam się rozwijać oraz podejmować nowe inicjatywy.

 

EMMA MDT - Alergię zdiagnozować i wytłumaczyć

Co trzeci Polak cierpi na alergię. Żeby opanować chorobę i pomóc pacjentom potrzebne są coraz nowocześniejsze rozwiązania diagnostyczne. Oprócz nich, kluczową rolę odgrywa także wiedza – i to zarówno kierowana do ekspertów, jak i do pacjentów. I tu pojawia się firma EMMA MDT.

Alergia jest jedną z najpowszechniejszych chorób współczesnego świata. Bagatelizowana, może doprowadzić do bardzo poważnych konsekwencji zdrowotnych. W diagnozowaniu alergii kluczowe jest znalezienie źródła uczulenia, co często wcale nie jest łatwe. Zdarza się więc, że lekarz musi zamienić się niemal w detektywa, który przeprowadzi drobiazgowe śledztwo i korzystając z najnowocześniejszych narzędzi, zbierze dowody i rozwiąże sprawę.

WŚRÓD NAJNOWOCZEŚNIEJSZYCH NARZĘDZI są bardzo dokładne i czułe testy molekularne do diagnostyki alergii. Trafiają one do laboratoriów w całej Polsce prosto z Lublina. Dostarcza je firma EMMA MDT.

Zależało nam na nawiązaniu współpracy z partnerami, którzy są wiodącymi producentami nowoczesnych rozwiązań diagnostycznych dla alergologii i stale się rozwijają – mówi Paweł Majsiak, prezes zarządu EMMA MDT.

Jak zaznaczają przedstawiciele firmy, od początku mieli także świadomość, że oprócz implementowania technologicznych rozwiązań, muszą być również wsparciem merytorycznym dla swoich kontrahentów. Firma od lat prowadzi szkolenia i webinary online pod szyldem „EMMA Cafe” przeznaczone dla alergologów, diagnostów, pediatrów, lekarzy rodzinnych, pulmonologów, gastrologów czy dietetyków.

Zdaliśmy sobie jednak sprawę, że to nadal za mało. Uznaliśmy, że rzetelna wiedza o alergii, podana w przystępny sposób, powinna trafić także do pacjentów – tłumaczy Paweł Majsiak.

Tak zrodził się pomysł utworzenia portalu edukacyjnego dla osób z alergiami. Portal Strefa Alergii (www.strefaalergii.pl) powstał w 2021 roku i od początku cieszy się ogromnym zainteresowaniem pacjentów.

EMMA MDT STALE SIĘ ROZWIJA uczestnicząc w wydarzeniach, kongresach i konferencjach naukowych w Polsce i za granicą. Ściśle współpracuje również z Polskim Towarzystwem Alergologicznym, które przyznało firmie w ubiegłym roku prestiżowy tytuł „Przyjaciel Polskiej Alergologii”.

Cieszymy się, że nasze wysiłki są doceniane przez środowisko medyczne, które traktuje nas już nie tylko jak sprawdzonego partnera biznesowego, ale jak kogoś bliskiego – dodaje Paweł Majsiak.