Tytuł „Przyjaciel Polskiej Alergologii” dla firmy EMMA MDT!

Przyjaciel to ktoś wyróżniony, godny zaufania, odpowiedzialny i sprawdzony, wspierający i gotowy do niesienia pomocy. Tytuł „Przyjaciel Polskiej Alergologii” jest dla nas powodem do dumy, ale jednocześnie stanowi motywację do nieustannego rozwoju i jak najlepszej współpracy ze światem alergologii.

Tytuł „Przyjaciel Polskiej Alergologii” jest wyróżnieniem przyznawanym przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne. Oficjalne wręczenie wyróżnienia odbyło się 14 listopada 2022 w Bydgoszczy podczas obchodów 40-lecia Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. Wyróżnienie otrzymało 5 firm. W tym zaszczytnym gronie znalazła się również nasza firma.

Prof. Maciej Kupczyk, Prezydent PTA, wręczając wyróżnienia podkreślił:

Tytuł „Przyjaciela Polskiej Alergologii” jest wyróżnieniem bardzo nobilitującym. Przyznajemy go za wsparcie i wieloletnią współpracę, co jest dla nas bardzo ważne, bo dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować nasze wydarzenia edukacyjne i wspierać młodych alergologów. Jesteśmy Państwu bardzo wdzięczni.

Jesteśmy przekonani, że tytuł „Przyjaciel Polskiej Alergologii” nie został przyznany tylko nam, ale również Państwu. Dzięki Waszemu zaangażowaniu w nasze inicjatywy, czujemy się zmotywowani do nieustannego rozwoju.

Zdajemy sobie sprawę z jakimi wyzwaniami spotykają się przedstawiciele świata medycznego. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby podejmowane przez nas inicjatywy, realizowane projekty edukacyjne i wprowadzane na polski rynek rozwiązania z zakresu diagnostyki i profilaktyki chorób alergologicznych były dla Państwa nieodłącznym wsparciem.

Dziękujemy!

 

Fotorelacja z wydarzenia dostępna jest w galerii poniżej.