Warsztaty - Diagnostyka Molekularna Alergii

W dniu 27.02.2020 w Medycznym Instytucie Badawczym ‘ALL-MED’ we Wrocławiu odbyły się warsztaty pod hasłem „Diagnostyka Molekularna Alergii” poprowadzone przez dr n. med. Emilię Majsiak. Bardzo dziękujemy Prof. Markowi Jutelowi, Przewodniczącemu Europejskiej Akademii Alergologii i Immunologii Klinicznej, za udostępnienie sali.

W warsztatach wzięli udział przede wszystkim młodzi lekarze, którzy są w trakcie specjalizacji z alergologii i przygotowują się do egzaminu.

Główną częścią spotkania była prezentacja różnych metod diagnostycznych pozwalających na dokładniejszą diagnostykę alergii oraz ćwiczenia praktyczne z interpretacji wyników testów molekularnych. Podczas warsztatów nie brakowało ciekawych dyskusji, wymiany własnych doświadczeń i pracy zespołowej.

Dziękujemy wszystkim obecnym za aktywny udział i życzymy samych sukcesów zarówno na egzaminie, jak i w praktyce zawodowej.

Wszystkich zainteresowanych tematyką Diagnostyki Molekularnej Alergii zapraszamy na Facebooka do grupy „Diagnostyka molekularna alergii IgE-zależnej” oraz do polubienia stron testu FABER i ALEX.

Grupa Diagnostyka Molekularna Alergii IgE-zależnej
Test FABER
Test ALEX

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.