Ostrzeżenie

Zgodnie z Ustawą o wyrobach medycznych z dn. 7 kwietnia 2022 r., informujemy, że strona zawiera reklamę i katalog handlowy wyrobów medycznych, które są przeznaczone wyłącznie dla profesjonalistów (przedstawiciele zawodów medycznych, apteki, laboratoria diagnostyczne, podmioty lecznicze: np. szpitale, przychodnie, praktyki lekarskie).

Czy jesteś profesjonalistą z branży medycznej lub farmaceutycznej?

Jestem profesjonalistą
Nie jestem profesjonalistą

XIX Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Alergia Astma Immunologia Kliniczna

W dniach 15-17 października 2020 r. mieliśmy okazję brać udział w XIX Konferencji Naukowo-Szkoleniowej Alergia Astma Immunologia Kliniczna. Ze względu na obecną sytuację epidemiczną, wydarzenie odbyło się na Platformie Cyfrowej.

Podczas tegorocznej konferencji zostały zorganizowane warsztaty online na temat „Krzyżowo reagujących determinant węglowych – CCD”, które poprowadziła dr Emilia Majsiak.

W trakcie wydarzenia była możliwość odwiedzenia naszego wirtualnego stoiska i wzięcia udziału w przygotowanych przez nas aktywnościach satelitarnych.

Serdecznie dziękujemy Państwu za liczne odwiedzenie naszego stoiska, wszystkie zadane pytania oraz wzięcie udziału w konferencji.