EMMA MDT - staż w dziale medycznym

EMMA MDT Sp. z o.o. to energicznie rozwijająca się firma medyczna o ugruntowanej pozycji na rynku, oferująca podstawowe oraz innowacyjne badania w diagnozowaniu alergii i chorób autoimmunologicznych.


W roku 2021 firma EMMA MDT po raz pierwszy ogłasza konkurs na staż naukowy dla studentów ostatnich lat uczelni wyższych. Staż w EMMA to szansa dla osób ambitnych i poszukujących ciekawych wyzwań zawodowych. Poszukujemy do współpracy utalentowanych i zaangażowanych młodych ludzi, którzy chcieliby z nami rozwijać swoje kompetencje zawodowe, rozwijać się poprzez udział w interesującyh projektach.

Poszukujemy osoby, która dołączy do Zespołu EMMA w Dziale Medczynym w firmie, którą wyróżnia przyjacielska atmosfera. To unikalna okazja na zdobycie pierwszego doświadczenia zawodowego, podniesienia własnych kompetencji oraz realizacji ciekawych projektów.

Program stażowy kierujemy do osób, które chcą rozwijać swoje doświadczenie zdobyte na kierunkach medycznych. Szczególnie dla osób, którym podobnie jak Nam bliska jest maksyma, że FUNDAMENTEM ROZWOJU JEST WIEDZA - na nią stawiamy. Zacznij swoją karierę wspólnie realizując naszą misję, wprowadzając na rynek najwyższe standardy diagnostyczne. Przyczynisz się do podniesienia komfortu życia osób zmagających się z chorobami alergicznymi i autoimmunizacyjnymi. Jeśli jesteś osobą pełną pomysłów, energii, kreatywności i chcesz wykorzystać wiedzę zdobytą w trakcie studiów to dzięki temu doświadczeniu przekonasz się jak łączyć wiedzę z zakresu medycyny opartej na faktach ze światem biznesu.

Staż będzie obejmował *:

 • Poznanie specyfiki pracy w branży diagnostycznej
 • Zapoznanie się ze strukturą i funkcjonowaniem firmy medycznej
 • Szkolenie z zakresu alergii i diagnostyki molekularnej
 • Włączenie w działania naukowe – np. uczestnictwo w webinariach
 • Uczestnictwo w szkole diagnostyki molekularnej – EMMA Cafe
 • Aktywny udział w przygotowaniu planu i realizacji  powierzonych projektów
 • Przygotowywanie prac naukowych z zakresu chorób immunizacyjnych
 • Uczestnictwo w konferencjach naukowych
 • Przygotowywanie materiałów edukacyjnych dla pacjentów

            *(powyższe czynności, zadania lub uczestnictwa uzależnione są od aktualnych planów i możliwości firmy czy od odbywających się w danym czasie konferencji, w których firma będzie brała aktywny udział)

Termin stażu: lipiec - wrzesień

Warunki wynagrodzenia: do uzgodnienia

Lokalizacja: Lublin

Jeśli spełniasz poniższe wymagania:

 • Jesteś studentem ostatnich lat studiów wyższych na kierunkach medycznych lub pokrewnych
 • Interesuje Cię praca w branży medycznej
 • Charakteryzuje Cię zaangażowanie, automotywacja i determinacja w dążeniu do wyznaczonego celu
 • Lubisz rozwijać swoją wiedzę i umiejętności
 • Lublisz realizować ambitne projekty
 • Chcesz brać udział w szkoleniach
 • Potrafisz nawiązywać kontakty i utrzymywać relacje
 • Posiadasz umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
 • Znasz bardzo dobrze język angielski


Zaoferujemy Ci ciekawy i interesujący staż w naszej firme. Staniesz się częścią młodego, rozwijającego się zespołu oraz dostaniesz niecodzienną możliwość zdobycia doświadczenia i doskonalenia własnych umiejętności.

Stażyści wyłonieni będą w drodze konkursu na podstawie nadesłanego CV, listu motywacyjnego oraz realizacji powierzonego zadania*. Wybrane osoby zaprosimy na krótka rozmowę rekrutacyjną.

*zadanie będzie polegało na przygotowaniu i zaprezentowaniu krótkiej prezentacji na temat wybranego alergenu, przygotowaniu na tej podstawie informacji dla pacjenta na temat tego alergenu (w formie krótkiego artykułu min. 1 strona A4)

Zgłoszenia należy nadsyłać do 15 czerwca 2021 pod adres e.majsiak@emma-mdt.pl z dopiskiem Staż EMMA

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMMA MDT Sp. zo.o  z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowska 14 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest EMMA MDT Sp. zo.o  z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowska 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.