Kariera

Przedstawiciel Medyczny

EMMA MDT Sp. z o.o. poszukuje:

Przedstawiciela Medycznego

Miejsce pracy: region Centralno-Zachodni.

Alergologia, Reumatologia, Gastrologia, Diagnostyka Laboratoryjna

Zakres obowiązków:

  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Opieka nad aktualnymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Budowa trwałych relacji biznesowych
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

  • Studia wyższe, mile widziane z zakresu diagnostyki laboratoryjnej, biotechnologii, immunologii, biologii
  • Orientacja na wynik
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywność, zaangażowanie, wysoka motywacja
  • Wzorowa i samodzielna organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Miejsce zamieszkania Poznań/Łódź

Oferujemy:

  • Szkolenia i podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę z innowacyjnymi i najlepszymi produktami w swoim segmencie
  • Zatrudnienie w znanej firmie, która posiada ugruntowaną pozycję na rynku
  • Umowę o pracę
  • Narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku

Jesteś zainteresowany/a dołączeniem do naszego zespołu? Wyślij nam swoje CV na adres biuro@emma-mdt.pl do dnia 24.05.2021 r.

Pamiętaj o dołączeniu klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Pracownik biurowy

EMMA MDT Sp. z o.o.poszukuje:

Pracownika biurowego

Miejsce pracy: Lublin

Przyjmowanie zamówień od klientów
Monitorowanie realizacji zamówień
Wystawianie faktur sprzedaży
Planowanie i przyjmowanie dostaw
Opieka nad klientami; reklamacje, obieg dokumentów, windykacja, utrzymywanie dobrych relacji
Obsługa posprzedażowa klienta
Wsparcie działu handlowego

Wymagania:

  • Gotowość podjęcia zatrudnienia na długi okres (minimum 2 lata)
  • Studia wyższe
  • Dobra organizacja pracy
  • Samodzielność i sumienność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Podstawowa znajomość języka angielskiego

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Kompleksowe wdrożenie przygotowujące do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Stałe godziny pracy ( 8.00 – 16.00)
  • Praca w młodym, energicznym zespole
  • Szkolenia merytoryczne
  • Ubezpieczenie na życie

CV prosimy przysyłać na adres e-mail: biuro@emma-mdt.pl do dnia 28.05.2021

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH