Przedstawiciel Medyczny

Przedstawiciel Medyczny

EMMA MDT - jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną, której fundamentem jest wiedza i oferowane przez nas wsparcie merytoryczne. Konsekwentnie podejmujemy działania, aby przyczyniać się do podnoszenia komfortu życia osobom zmagającym się z chorobami alergicznymi i autoimmunizacyjnymi. Są to zarówno różnego rodzaju inicjatywy i projekty edukacyjne, jak również wprowadzanie na rynek najwyższych standardów diagnostycznych i profilaktycznych.

Przedstawiciel Medyczny

Twój zakres obowiązków:

·         Realizacja planów sprzedażowych

·         Wypracowanie i utrzymanie wzorowych kontaktów z Kluczowymi Klientami (alergolodzy, gastrolodzy, diagności laboratoryjni)

·         Przeprowadzanie spotkań promocyjnych (spotkania indywidualne, prezentacje) według aktualnie obowiązujących standardów

·         Stałe podnoszenie poziomu wiedzy medycznej, produktowej oraz poziomu własnych umiejętności w celu optymalnej realizacji zadań

·         Reprezentowanie firmy na konferencjach branżowych

Nasze wymagania:

·         Ukończone studia wyższe

·         Umiejętność szybkiego i skutecznego budowania relacji z innymi

·         Umiejętność skutecznego planowania i realizacji celów

·         Konsekwencja i determinacja w dążeniu do celów

·         Wysoka motywacja

·         Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

·         Pracę z innowacyjnymi produktami na rynku alergologicznym

·         Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

·         Narzędzia niezbędne do pracy na stanowisku (samochód, laptop, telefon)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres rekrutacja@emma-mdt.pl w tytule: Stanowisko – Przedstawiciel medyczny.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez EMMA MDT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest EMMA MDT Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie przy ul. Nałęczowska 14. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.