O nas

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą medyczną, której fundamentem jest wiedza i oferowane przez nas wsparcie merytoryczne. Konsekwentnie podejmujemy działania, aby przyczyniać się do podnoszenia komfortu życia osobom zmagającym się z chorobami alergicznymi i autoimmunizacyjnymi. Są to zarówno różnego rodzaju inicjatywy i projekty edukacyjne, jak również wprowadzanie na rynek najwyższych standardów diagnostycznych i profilaktycznych.

 

Każdego roku:

  • uczestniczymy w kilkunastu wydarzeniach branżowych,
  • ściśle współpracujemy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym i Polsko-Ukraińską Fundacją Rozwoju Medycyny,
  • współorganizujemy sesje tematyczne oraz współuczestniczymy w badaniach naukowych.

 

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach:

  • medycznych,
  • sprzedażowych
  • marketingowych.

Wnikliwie badamy rynek europejski pod kątem innowacyjnych produktów z zakresu diagnostyki oraz profilaktyki chorób alergicznych i autoimmunizacyjnych, aby dostarczać lekarzom skutecznych rozwiązań, które przyspieszą proces diagnostyczny oraz pomogą w monitorowaniu stanu chorób pacjentów.

W naszej ofercie mamy zaawansowane technologicznie testy diagnostyczne, które zyskały uznanie wielu jednostek naukowych i ośrodków referencyjnych. Testy są wykorzystywane w badaniach naukowych, które przyczyniają się do rozwoju polskiej alergologii i autoimmunologii.

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego wciąż rozszerzamy i ulepszamy naszą ofertę.

Obejmuje ona:

  • wieloparametrowe testy alergologiczne, autoimmunologiczne i weterynaryjne marki Polycheck®,
  • multipleksowy panel macierzowy do diagnostyki molekularnej alergii test ALEX

W drugiej połowie 2019 roku wzbogaciliśmy swoją ofertę o pikflometr elektroniczny Smart Peak Flow® z darmową aplikacją mobilną Smart Asthma do monitorowania szczytowego przepływu wydechowego (PEF) w astmie oraz o antyroztoczowy spray MiteSTOP i antyalergiczne pokrowce na poduszkę/kołdrę/materac marki Allergika®.

Prowadzimy cykl spotkań online dla specjalistów - EMMA Cafe - poruszający tematy z zakresu diagnozowania alergii i tematów pokrewnych, który pierwszą swoją odsłonę miał jesienią 2020 r. W ramach każdego sezonu EMMA Cafe odbywa się 8 spotkań z ekspertami/praktykami, którzy dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem klinicznym. Zwieńczeniem każdego sezonu jest stacjonarne wydarzenie specjalne EMMA Cafe Day, które ma miejsce podczas Konferencji Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Alergologicznego. 

Jesteśmy również wydawcą największego portalu dla alergików Strefa Alergii, którego misją jest szerzenie rzetelnej wiedzy o alergii, chorobach alergicznych oraz opiece nad osobami z alergiami. Materiały publikowane w portalu przygotowywane są przez lekarzy - alergologów, diagnostów, dietetyków, farmaceutów oraz dziennikarzy medycznych. Treści zamieszczane w portalu mają też swoją odsłonę papierową - dwa razy w roku wydawany jest Magazyn Strefa Alergii, który trafia do większości gabinetów, przychodni i oddziałów alergologicznych w Polsce oraz do użytkowników portalu Strefa Alergii.