O nas

Fundamentem rozwoju naszej firmy jest wiedza i oferowane przez nas wsparcie merytoryczne. Konsekwentnie podejmujemy działania, aby przyczyniać się do podnoszenia komfortu życia osobom zmagającym się z chorobami alergicznymi i autoimmunizacyjnymi wprowadzając na rynek najwyższe standardy diagnostyczne.

Każdego roku:

  • uczestniczymy w kilkunastu wydarzeniach branżowych,
  • ściśle współpracujemy z Polskim Towarzystwem Alergologicznym i Polsko-Ukraińską Fundacją Rozwoju Medycyny,
  • współorganizujemy sesje tematyczne oraz współuczestniczymy w badaniach naukowych.

 

Nieustannie pracujemy nad poszerzaniem naszej wiedzy i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach:

  • medycznych,
  • sprzedażowych
  • marketingowych.

Wnikliwie badamy rynek europejski pod kątem innowacyjnych produktów z zakresu diagnostyki oraz profilaktyki chorób alergicznych i autoimmunizacyjnych, aby dostarczać lekarzom skutecznych rozwiązań, które przyspieszą proces diagnostyczny oraz pomogą w monitorowaniu stanu chorób pacjentów.

W naszej ofercie mamy zaawansowane technologicznie testy diagnostyczne, które zyskały uznanie wielu jednostek naukowych i ośrodków referencyjnych. Testy są wykorzystywane w badaniach naukowych, które przyczyniają się do rozwoju polskiej alergologii i autoimmunologii.

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów, dlatego wciąż rozszerzamy i ulepszamy naszą ofertę.

Obejmuje ona:

  • wieloparametrowe testy alergologiczne, autoimmunologiczne i weterynaryjne marki Polycheck®,
  • multipleksowe panele macierzowe do diagnostyki molekularnej alergii test ALEX,
  • system do odczytu punktowych testów skórnych marki Prick-Film®

W drugiej połowie 2019 roku wzbogaciliśmy swoją ofertę o pikflometr elektroniczny Smart Peak Flow® z darmową aplikacją mobilną Smart Asthma do monitorowania szczytowego przepływu wydechowego (PEF) w astmie oraz antyroztoczowy spray MilbenSTOP i antyroztoczowe pokrowce na pościel marki Allergika®.

INFORMACJA O POLITYCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij polityką prywatności. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.